12', 13', 16'
11Kamil Lamla
2Rafał Rybczyński 13'
  10 7

Przed meczem trudno byłoby wskazać faworyta patrząc na tabelę, gdyż Auroland znajdował się niżej od Inmedium.pl. Mimo dobrej dyspozycji piłkarzy w zielonych strojach, którzy punktowali w ostatnich dwóch starciach, to i tak gracze w szaro-pomarańczowych trykotach mogli pochwalić się lepszymi statystykami. Jednak ważnym czynnikiem, który jak się okazało miał ogromny wpływ na wynik meczu, był brak składu Inmedium.pl, którzy cały mecz grali bez zmian oraz z osłabieniem jednego zawodnika. Od początku zieloni atakowali i dominowali przeciwnika, pozwalając mu tylko na kontry. Wynik starcia dopiero w siódmej minucie otworzył Tomasz Caputa, tym samym rozwiązując worek z bramkami. Chwilę później punktowali – dwukrotnie Marcin Hoinkis oraz Rafał Rybczyński. Pierwszego gola dla Inmedium.pl zdobył Łukasz Cieślik, który zaskoczył bramkarza strzałem ze środka boiska. Był to przerywnik do dalszego popisu strzeleckiego Aurolandu. Jeszcze przed przerwą dwa trafienia zdobył Mateusz Ogaza, ustalając wynik do przerwy na 6:1. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Hat-tricka skompletował Ogaza, a chwilę po nim Artur Pasek zdobył ósme trafienie dla swojego zespołu. W tym momencie do głosu doszli gracze Inmedium, a bramkę ponownie zdobył Łukasz Cieślik, a 5 minut po nim Sebastian Głuch. Sił wystarczyło na 3 bramki, pozostały czas należał już do zielonych. Gola przed końcem zdobył Gracjan Kaczówka, a mecz zamknął ten sam zawodnik, który go otworzył – Tomasz Caputa. Sędzia gwizdnął po raz ostatni przy stanie 10:3, dzięki czemu trzy oczka trafiają na konto zespołu Auroland.